טיפ

בדף זה תוכלו לראות מגוון של דרכים בהן תוכלו למצוא את המידע שאתם מחפשים

כלים
שפות
 • עברית
 • אנגלית
קורס

DAYS360

 • הפונקציה DAYS360

  הסבר

  הפונקציה DAYS360 מחזירה את מספר הימים בין שני תאריכים, בהתבסס על שנה בת 360 ימים (שנים-עשר חודשים בני 30 יום), המשמשת בחישובים חשבונאיים מסוימים. השתמש בפונקציה זו לחישוב תשלומים אם המערכת החשבונאית שלך מבוססת על שנים-עשר חודשים בני 30 יום.

  תחביר

  DAYS360(start_date,end_date,[method])‎

  ארגומנטים נדרשים

  Start_date, end_date   שני התאריכים שברצונך לגלות את מספר הימים ביניהם. אם start_date מתרחש אחריend_date, הפונקציה DAYS360 מחזירה מספר שלילי. יש להזין תאריכים באמצעות הפונקציה DATE, או לגזור אותם מתוצאות של נוסחאות או פונקציות אחרות. לדוגמה, השתמש ב- DATE(2008,5,23)‎ כדי להחזיר את היום ה- 23 במאי, 2008. בעת הזנת תאריכים כטקסט, עשויות להתגלות בעיות.

  ארגומנטים אופציונליים

  Method ערך לוגי המציין אם להשתמש בשיטה האמריקנית או האירופאית בחישוב.

  שיטההגדרה
  FALSE או מושמטהשיטה האמריקנית (NASD). אם תאריך ההתחלה הוא היום האחרון בחודש, הוא הופך לשווה ל- 30 באותו חודש. אם תאריך הסיום הוא היום האחרון בחודש ותאריך ההתחלה קודם ל- 30 בחודש, תאריך הסיום הופך לשווה ל- 1 בחודש הבא; אחרת, תאריך הסיום הופך לשווה ל- 30 באותו חודש.
  TRUEהשיטה האירופאית. תאריכי התחלה וסיום החלים ביום ה- 31 של חודש מסוים הופכים ליום ה- 30 של אותו חודש.

  דוגמה

אודות אקסל-פדיה
אקסל-פדיה היא אנציקלופדיה חופשית לאקסל המבוססת על מאות ערכים לנושאים ולכלים המרכזיים של תוכנת האקסל.האנציקלופדיה נבנתה כדי להעניק למשתמשי האקסל בישראל מקור מרכזי ומהימן שבו ניתן למצוא תשובות מקצועיות וברורות לשאלות נפוצות בנושא השימוש באקסל.כל ערך באנציקלופדיה מכיל סרטון שממחיש את השימוש בנושא, טקסט משלים שמפרט בכתב את עקרונות השימוש, תמונות ודוגמאות להמחשה, וקישורים למקורות מידע נוספים.כל הטקסטים והתמונות הם מקוריים ונערכו על ידנו, (אלא אם צויין במפורש אחרת). בנוסף להם וכדי לכסות את מרב הנושאים, מוצגים גם סרטונים של יוצרים נוספים שנבחרו בקפידה מבין המדריכים הטובים והמקצועיים בתחום. סרטונים אלו מוטמעים בהסכמתם של היוצרים ותוך שמירה מלאה על זכויות היוצרים שלהם.אקסל-פדיה היא מיזם של חברת ספקטרא המתמחה בהדרכות אקסל בארגונים, ואנו מחויבים לכך שאקסל-פדיה תשאר פתוחה לשימוש חופשי וחינמי ללא הגבלות וללא פרסומות.