טיפ

בדף זה תוכלו לראות מגוון של דרכים בהן תוכלו למצוא את המידע שאתם מחפשים

כלים
שפות
 • עברית
 • אנגלית
קורס

פונקציית SUMIF שימוש מתקדם

 • הפונקציה SWITCH

  הסבר

  הפונקציה SWITCH הנה מסוג הפונקציות הלוגיות (בדומה ל IF).  הפונקציה תעריך ערך אחד (שנקרא expression) מול רשימת ערכים ותחזיר תוצאה המתאימה לערך הראשון בהתאמה. במקרה שאין ערך תואם, תוחזר תוצאת ברירת מחדל אופציונלית

  הפונקציה זמינה באופיס 365  והחל מגרסת 2019

  תחביר

  ([SWITCH(expression, value1, result1, [default or value2, result2],…[default or value3, result3

  ארגומנטים נדרשים

  Expression  הערך (כגון מספר, תאריך או טקסט) שיושווה מול value1…value126.
  value1…value126  א ValueN הוא ערך שיושווה מול ביטוי.

  result1… result126    ו ResultN הוא הערך שיוחזר כאשר הארגומנט התואם valueN מתאים לביטוי. חובה לספק ערך ResultN לכל ארגומנט valueN תואם.

  ארגומנטים אופציונליים

  default הערך שיוחזר במקרה שלא נמצאו התאמות בביטויים של valueN. הארגומנט Default מזוהה כאשר אין ביטוי resultN תואם הארגומנט Default חייב להיות הארגומנט האחרון בפונקציה.

  מכיוון שפונקציות מוגבלות ל- 254 ארגומנטים, אפשר להשתמש לכל היותר ב- 126 זוגות ארגומנטים של ערך ותוצאה.

  דוגמה

   

ערכים קשורים

מהי אקסל-פדיה
אקסל-פדיה היא אנציקלופדיה לאקסל הפתוחה לשימוש חופשי ומבוססת על מאות ערכים לנושאים ולכלים המרכזיים של תוכנת האקסל. האנציקלופדיה נבנתה כדי להעניק למשתמשי האקסל בישראל מקור מידע מרכזי ומהימן, שבו ניתן למצוא הסברים ברורים בנושא השימוש באקסל. האנציקלופדיה בנויה כאוסף של ערכים שכל אחד מהם מיצג נושא באקסל. כל ערך כולל: א. סרטון שממחיש את השימוש בנושא, ב. טקסט משלים שמפרט בכתב את עקרונות השימוש, ג. תמונות ודוגמאות להמחשה, ד. קישורים לערכים משלימים  וה. קישורים למקורות מידע נוספים. כל הטקסטים והתמונות הם מקוריים ונוצרו ע"י מפעילי האתר, (אלא אם צויין במפורש אחרת). בנוסף להם וכדי לכסות את מרב הנושאים, מוצגים גם סרטונים של יוצרים נוספים שנבחרו בקפידה מבין המדריכים הטובים והמקצועיים בתחום. סרטונים אלו מוטמעים באתר בהסכמתם של היוצרים ותוך שמירה מלאה על זכויות היוצרים שלהם. אקסל-פדיה היא מיזם של חברת ספקטרא המתמחה בהדרכות אקסל בארגונים.