טיפ

בדף זה תוכלו לראות מגוון של דרכים בהן תוכלו למצוא את המידע שאתם מחפשים

כלים
שפות
 • עברית
 • אנגלית
קורס

TIMEVALUE

 • הפונקציה TIMEVALUE

  הסבר

  הפונקציה מחזירה את המספר העשרוני של השעה המיוצגת באמצעות מחרוזת טקסט. המספר העשרוני הוא ערך בטווח שבין 0 (אפס) ל- 0.99988426, המייצג את השעות שמ- 0:00:0 (12:00:00 בלילה) ועד 23:59:59 (11:59:59 בלילה).

  תחביר

  TIMEVALUE(time_text)‎

  ארגומנטים נדרשים

  Time_text  מחרוזת טקסט המייצגת שעה באחת מתבניות השעה של Microsoft Excel; לדוגמה, “‎6:45 PM” ו- “18:45” הן מחרוזות טקסט תחומות במרכאות, המייצגות שעה מסוימת.

  דוגמה

  נוסחהתיאורתוצאה

  הערות

  • הפונקציה מתעלמת מפרטי תאריך ב- time_text.
  • ערכי שעה מהווים חלק מערך תאריך ומיוצגים באמצעות מספר עשרוני (לדוגמה, השעה 12:00 בצהריים מיוצגת כ- 0.5 מכיוון שהיא מהווה חצי יום).
  למידע נוסף על הפונקציה ולדוגמאות שימוש

אודות אקסל-פדיה
אקסל-פדיה היא אנציקלופדיה חופשית לאקסל המבוססת על מאות ערכים לנושאים ולכלים המרכזיים של תוכנת האקסל.האנציקלופדיה נבנתה כדי להעניק למשתמשי האקסל בישראל מקור מרכזי ומהימן שבו ניתן למצוא תשובות מקצועיות וברורות לשאלות נפוצות בנושא השימוש באקסל.כל ערך באנציקלופדיה מכיל סרטון שממחיש את השימוש בנושא, טקסט משלים שמפרט בכתב את עקרונות השימוש, תמונות ודוגמאות להמחשה, וקישורים למקורות מידע נוספים.כל הטקסטים והתמונות הם מקוריים ונערכו על ידנו, (אלא אם צויין במפורש אחרת). בנוסף להם וכדי לכסות את מרב הנושאים, מוצגים גם סרטונים של יוצרים נוספים שנבחרו בקפידה מבין המדריכים הטובים והמקצועיים בתחום. סרטונים אלו מוטמעים בהסכמתם של היוצרים ותוך שמירה מלאה על זכויות היוצרים שלהם.אקסל-פדיה היא מיזם של חברת ספקטרא המתמחה בהדרכות אקסל בארגונים, ואנו מחויבים לכך שאקסל-פדיה תשאר פתוחה לשימוש חופשי וחינמי ללא הגבלות וללא פרסומות.