טיפ

בדף זה תוכלו לראות מגוון של דרכים בהן תוכלו למצוא את המידע שאתם מחפשים

כלים
שפות
 • עברית
 • אנגלית
קורס

WEEKNUM

 • הפונקציה WEEKNUM

  הסבר

  הפונקציה מחזירה את מספר השבוע של תאריך ספציפי. לדוגמה, השבוע המכיל את 1 בינואר הוא השבוע הראשון בשנה, ומספרו הוא שבוע 1.בפונקציה זו, נעשה שימוש בשתי מערכות:

  • מערכת 1    השבוע המכיל את 1 בינואר הוא השבוע הראשון בשנה, ומספרו הוא שבוע 1.
  • מערכת 2    השבוע המכיל את יום החמישי הראשון בשנה הוא השבוע הראשון בשנה, ומספרו הוא שבוע 1. מערכת זו היא המתודולוגיה שצוינה ב- ISO 8601, והיא ידועה בתור מערכת מספור השבועות האירופאית.

  תחביר

  WEEKNUM(serial_number,[return_type])‎

  ארגומנטים נדרשים

  Serial_number     תאריך בשבוע.
  יש להזין תאריכים באמצעות הפונקציה DATE, או כתוצאות של נוסחאות או פונקציות אחרות. לדוגמה, השתמש ב- DATE(2008,5,23)‎ עבור היום ה- 23 במאי, 2008. בעת הזנת תאריכים כטקסט, עשויות להתגלות בעיות.

  ארגומנטים אופציונליים

  Return_type    מספר הקובע באיזה יום מתחיל השבוע. ברירת המחדל היא 1.

  Return_typeהשבוע מתחיל ביוםמערכת
  1 או מושמטראשון1
  2שני1
  11שני1
  12שלישי1
  13רביעי1
  14חמישי1
  15שישי1
  16שבת1
  17ראשון1
  21שני2

  דוגמה

  הערות

  • אם serial_number נמצא מחוץ לטווח של ערך הבסיס של התאריך הנוכחי, מוחזר ערך השגיאה ‎#NUM‎!‎.‏‎
  • אם return_type נמצא מחוץ לטווח שצוין בטבלה לעיל, מוחזר ערך השגיאה ‎#NUM‎!‎.‏‎

ערכים קשורים

מהי אקסל-פדיה
אקסל-פדיה היא אנציקלופדיה לאקסל הפתוחה לשימוש חופשי ומבוססת על מאות ערכים לנושאים ולכלים המרכזיים של תוכנת האקסל. האנציקלופדיה נבנתה כדי להעניק למשתמשי האקסל בישראל מקור מידע מרכזי ומהימן, שבו ניתן למצוא הסברים ברורים בנושא השימוש באקסל. האנציקלופדיה בנויה כאוסף של ערכים שכל אחד מהם מיצג נושא באקסל. כל ערך כולל: א. סרטון שממחיש את השימוש בנושא, ב. טקסט משלים שמפרט בכתב את עקרונות השימוש, ג. תמונות ודוגמאות להמחשה, ד. קישורים לערכים משלימים  וה. קישורים למקורות מידע נוספים. כל הטקסטים והתמונות הם מקוריים ונוצרו ע"י מפעילי האתר, (אלא אם צויין במפורש אחרת). בנוסף להם וכדי לכסות את מרב הנושאים, מוצגים גם סרטונים של יוצרים נוספים שנבחרו בקפידה מבין המדריכים הטובים והמקצועיים בתחום. סרטונים אלו מוטמעים באתר בהסכמתם של היוצרים ותוך שמירה מלאה על זכויות היוצרים שלהם. אקסל-פדיה היא מיזם של חברת ספקטרא המתמחה בהדרכות אקסל בארגונים.