יהודית מהלל - הדרכת אקסל ו BI בעסקים

הסביבה הארגונית היום מוצפת במידע ונתונים שנאספים במחשבינו ושימוש מושכל במידע זה חשוב מאין כמוהו להצלחתו של כל עסק וארגון.

אבל אם פעם, המערכות שידעו לנתח מידע זה כהלכה היו יקרות ומורכבות, הרי שבשנים האחרונות התחוללת מהפכה שאותה מובילה מיקרוסופט שהפכה את האקסל המוכר מגיליון אלקטרוני לפלטפורמה מתוחכמת ביותר לניהול מידע – ועם זאת עדיין ידידותית, נגישה לכל עובד ומנהל וקלה לשימוש.

בחברת ספקטרא שעוסקת בהדרכת תוכנה פנים ארגונית מזה יותר מ25 שנים שמנו לנו כמטרה להיות המרכז המוביל ללימודי אקסל בעסקים.

המרכז הלימודי של ספקטרא משרת עסקים וארגונים בלבד ומתמחה ספציפית בהדרכת אקסל ובינה עסקית מרמת מתחילים ועד לרמת המומחים הגבוהה ביותר.

כפועל יוצא – סל השירותים שלנו מותאם מראש לצרכים הייחודיים של הארגון השונים בתכלית מאלו של הקהל הפרטי.

בנוסף – שירותי ההדרכה שלנו הם פנים ארגוניים, זה אומר שאנו מגיעים אליכם ומבצעים את ההדרכה בסביבת העבודה שלכם, תוך שימוש גם בקבצים שלכם שאותם העובדים מכירים.

כל ההדרכות שלנו תפורות ומותאמות ספציפית לארגון המזמין,  באופן פרטני שלוקח בחשבון את רמת הידע של המשתתפים, את תפקידם והשימושים הרלוונטיים עבורם, את הזמנים שפנויים להם ללמידה, את הקצב הנכון עבורם, את התכנים שמעניינים אותם ועוד ועוד.

בתהליך הלמידה מושם דגש חזק על תרגול ופרקטיקה – עם מבני נתונים דומים או זהים לאלו שאיתם המשתתפים יצטרכו לעבוד לאחר מכן.

אנו מעסיקים נבחרת מצטיינת של מדריכים שהם בפרוש הטובים בתחומם בארץ. מה שמיחד אותם הוא השילוב בין ידע מקצועי מעמיק ביותר לבין יכולות הוראה נדירות שגורמות לתלמידים להתלהב מהאפשרויות הגלומות בכלים ולרצות להפיק מהם את המקסימום במסגרת עבודתם.

יחוד נוסף שלנו הוא ההקפדה על קשר לטווח ארוך עם המודרכים באמצעות שירותי תמיכה והטמעה שאנו מעניקים ללקוחותינו (ללא תשלום) כדי להבטיח שהידע לא רק ילמד, אלא גם יוטמע וייושם בפועל.

השאיפה המוצהרת שלנו היא להעניק לכם את הדרכות האקסל וה BI הכי מקצועיות, הכי מושקעות והכי אפקטיביות שקיבלתם מעודכם.

עשרות המשובים הנלהבים שאנו מקבלים ממנהלי הדרכה בארגונים המובילים במשק מעידים יותר מכל שאנו מצליחים בכך.

יהודית מהלל – מייסדת ומרצה ראשית

בין לקוחותינו