"שוחחתי עם מספר ממליצים מארגונים שונים שהמליצו עליכם בחום ואין ספק שבחרנו נכון"

כשעשינו סקר שוק לבדוק המלצות על חברות הנותנות שרותי הדרכה באקסל, השם שלכם עלה יותר מפעם אחת. שוחחתי עם מספר ממליצים מארגונים שונים שהמליצו עליכם בחום ואין ספק שבחרנו נכון. זה מתחיל מהשירות הנפלא שקיבלתי ממך לכל אורך הדרך, המענה המהיר והרצון לעזור. אורן הוא מדריך מקצועי, מיומן, בעל סבלנות, שתמיד דאג לתת מענה לכל שאלות העובדים עם חיוך. הפידבקים שקיבלתי מהעובדים לגביו היו חיוביים. העובדים  היו מאוד מרוצים מהנעימות שלו ומהמקצועיות. אין ספק שנמשיך איתכם גם בהדרכות הבאות.

תודה רבה!

סיוון זגורי – משאבי אנוש – ABB

"מיד וכבר ברגע הראשון זיהיתי שמדובר במשהו שונה ואיכותי!"

בין כל קורסי האקסל הרבים שקיימים בשוק זכיתי להכיר את ספקטרא, מיד וכבר ברגע הראשון זיהיתי שמדובר במשהו שונה ואיכותי! יהודית דאגה להנגיש לי את האינפורמציה בצורה ברורה, נעימה, הקרינה אמינות והעניקה המון ביטחון באיכות ורמת ההדרכה. ואכן כך היה, אורן המדריך העביר את החומר בצורה מקצועית, ברורה ועם המון תרגולים שסייעו ביישום. כמובן שהפידבקים החיובים של המשתתפים בקורס לא איחרו להגיע ובכל הזדמנות הם ציינו את איכות ההדרכה.
תודה!

רותם בן יאיר – משאבי אנוש – אורקם טכנולוגיות

"המדריכים של ספקטרא התגלו כמקצועיים, בעלי ניסיון, ידע, סבלנות ושירותיות רבה."

ברצוננו להודות לחברת 'ספקטרא הדרכת תוכנה בארגונים' על קורסי אקסל מצוינים שהועברו בחברתנו. המדריכים של ספקטרא התגלו כמקצועיים, בעלי ניסיון, ידע, סבלנות ושירותיות רבה.  חומר הקורס הונגש בצורה בהירה מאד וקלה ליישום ולהטמעה והותאם לקצב הלמידה של המשתתפים. כל אלו תרמו אווירת למידה נעימה ועניינית. הקורס היה מלמד, מעשיר ומחדש. הכלים שרכשנו בקורס היו מפתיעים ביכולתם לחסוך זמן עבודה רב ובמקביל לאפשר למידת נתונים מעמיקה בלחיצת כפתור. יצאנו נרגשים מהאפשרויות שיש לאקסל להציע בעיבוד כמות גדולה של נתונים.  השירותיות הנעימה הייתה גם מעבר לגבולות הקורס והתבטאה במתן תמיכה ופתרונות בנושאים בהם נתקלו המשתתפים בעבודתם אף שלא נכללו בנושאי הקורס. אנו מודים לכם מאוד וממליצים בחום על הקורס לכל המעוניין ליעל את העבודה של משתמשי האקסל בחברתו.

רקפת בן אריה הכהן – מנהלת תחום PMO – נתיבי הגז הטבעי לישראל

"מדובר בחברה עם יחס וצוות נפלא ואנחנו ממליצים עליה בחום."

כבר בקשר הראשוני עם חברת ספקטרא הבנו שמדובר בחברה מקצועית מאוד אשר יודעת היטב לספק ללקוחות תחושה שהם נמצאים בידיים טובות. כיום, לאחר שסיימנו את קורס המתחילים של חברת ספקטרא, אנחנו יודעים שתחושתנו לא הטעו אותנו. מדובר בחברה עם יחס וצוות נפלא ואנחנו ממליצים עליה בחום, הן ברמה האישית והמקצועית גבוהה של אורן מהלל מדריך הקורס שידע להתאים את עצמו לצרכים של כל המשתתפים בקורס, והן ברמת ארגון תוכן הקורס, תפעול הפרטים הטכניים של הבאת הציוד למשרדינו. רמת שירות גבוהה גם לאחר סיום הקורס ועזרה בהטמעת החומר הנלמד. תודה!.

עו"ד ענב שליט – עוזרת מנכ"ל – גזר שליט

"אורן המדריך היה קשוב, מקצועי, העביר את ההסברים בצורה עניינית ולא וויתר על אף עובד שנתקע"

לאחר כמה וכמה בדיקות מול חברות המקיימות קורסי אקסל, החלטתי לקיים את הקורס מול הספק ספקטרא ולשמחתי הצלחתי במשימה 🙂  אורן המדריך היה קשוב, מקצועי, העביר את ההסברים בצורה עניינית ולא וויתר על אף עובד שנתקע. מהפגישה הראשונה קיבלו העובדים המון טיפים ואהבו את הלמידה עם האנרגיה הייחודית שיש לאורן . תודה רבה על קורס מעשיר וחוויתי.

מורן פרץ – מנהלת HR ורווחה – AVT

"תודה על שירות מצוין ואין לי ספק כי נפגש בהדרכות נוספות בעתיד"

שלום יהודית, ברצוני להודות לך ולאורן על ההדרכה המקצועית והיעילה ידעתם להתאים את התכנים ולוח הזמנים לצורכי החברה והמשתתפים כמו כן למרות שהקבוצה הכילה משתתפים ממחלקות שונות וברמות שונות כולם העידו כי הידע הנרכש ישמש אותם בעבודה השוטפת ובשיפור תהליכי עבודה תודה על שירות מצוין ואין לי ספק כי נפגש בהדרכות נוספות בעתיד.

איריס טלקר – מנהלת לשכת מנכ"ל – חל"פ הר חברון

"ספקטרא ביצעו הדרכה מעולה שגרמה למי שהתחיל לעבוד עם האקסל להתאהב בו"

במהלך החודש האחרון קיימנו הדרכת אקסל למתקדמים, ספקטרא הדרכות ביצעו הדרכה מעולה בשלושה מפגשים, מעניינים, מקצועיים אשר גרמו גם למי שרק התחיל לעבוד עם האקסל להתאהב בו. אני בטוחה שהידע אשר רכשו המשתמשים, יסייע וישפר את תהליכי העבודה בארגון.
אין ספק שנבחר בכם שוב!

אתי דניאל – מנהלת משאבי אנוש – סופרגז

"אין ספק שבניגוד ל'מוצרי מדף' אחרים בתחום ההדרכה, יהודית וחברת ספקטרא מציעות ערך מוסף ייחודי"

"יהודית וחברת ספקטרא מלווים אותי כבר מספר שנים, כך שבחירת ספק הדרכת כלי Office הייתה לי מאוד פשוטה.

יהודית מתאימה את ההדרכה ותכניה לפי צרכי הארגון, אותם היא לומדת מהשיחות, הפגישות והבקשות שלנו.

אין ספק שבניגוד ל'מוצרי מדף' אחרים בתחום ההדרכה, יהודית וחברת ספקטרא מציעות ערך מוסף ייחודי.

חומרי ההדרכה היו מעודכנים ומשביעי רצון, העובדים היו מאוד שבעי רצון מכישורי ההדרכה של יהודית (100% בסקר שביעות רצון!),

אנשי המקצוע אצלנו בעלי ידע רב ביישומי אופיס, אך גם אותם יהודית הצליחה לאתגר ולעניין.

אין ספק שאעבוד גם בהמשך עם חברת ספקטרא ועם יהודית בפרט. ממליץ בחום!"

אבירן ואדעי – מנהל משאבי אנוש – קבוצת נילסן

"גם המנוסים ביותר יצאו מההדרכה עם ידע חדש וברק בעיניים"

השוק מוצף ספקי הדרכה בתחומי אופיס וחשוב לדעת לבחור מתוכם.
חברת ספקטרא לא מציעה עוד הדרכה גנרית על יישומי אופיס. יהודית שותפה מלאה ופעילה לתהליך הלמידה, משלב איתור הצרכים והפערים, ועד התאמת ההדרכה והמענה לכל קהלי היעד. היא עושה זאת בנועם, בראיית משתמש/לקוח, ובמקצוענות והעמקה שאין שנייה להן. גם המנוסים ביותר יצאו מההדרכה עם ידע חדש וברק בעיניים.

תמי טבת – מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני – דקסל-פארמה

"אנו מברכים על ההכשרה שהענקת לנו ומאושרים שהיית זו שעשית כן"

בשבועיים האחרונים הגעת אלינו בכדי ללמדנו את תכנת excel . אנו מדברים רבות על הכלים שאנו רוכשים במהלך ההכשרה, ואין ספק שאת הענקת לנו מתנה גדולה שתשרת אותנו כסטודנטים וכאנשי קריירה. ההכשרה שהעברת לנו, משמעותית לא רק עבורנו, אלא גם לתושבי הרשויות שאנו עתידים לשרת ולפעול למען. אנו מברכים על ההכשרה שהענקת לנו ומאושרים שהיית זו שעשית כן, כיוון שעשית זאת בחן רב, ברוחב לב ובחיוך שיצרו אווירת למידה תומכת ונעימה. האנרגיה שלך בהחלט השפיעה על רצוננו ללמוד עוד ועוד, והיתה כמשב רוח מרענן בשגרת יומנו. תודה על הסבלנות, המקצועיות והאנושיות שבך. בתודה והערכה גדולה – מחזור ה' 2016 – עתידים- צוערים לשלטון המקומי.

תלמידי מחזור ה' 2016 – עתידים – צוערים לשלטון המקומי

"הקורס היה מצוין ואפקטיבי"

היום הסתיים המפגש האחרון של קורס האקסל בת"א (בו גם אני השתתפתי בעצמי). אני חייבת לציין לשבח את איילה, שהייתה מקצועית, סבלנית ובאופן כללי מדריכה מדהימה, לתחושות אלו שותפים גם שאר חברי הקבוצה. הקורס היה מצוין ואפקטיבי.

שני לריאן – רכזת משאבי אנוש והדרכה – רשות ניירות ערך

"כעת כולנו משתמשים בכלי ה- BI ,דבר שמייעל ומשפר את עבודתנו"

בעקבות מודעה מקרית שקפצה באינטרנט, יצרנו קשר עם יהודית לשם העברת קורס של כלי BI באקסל. יהודית הגיעה עד הצפון הרחוק (לבון) והעבירה קורס בצורה להוטה, רצינית וממצה. היינו קבוצה לא הומוגנית של כלכלנים עם רמת ידע שונה באקסל, אך יהודית הצליחה לשלב ולהשתלב. המשתתפים בקורס חידדו את ידיעותיהם וכעת כולנו משתמשים בכלי ה- BI ,דבר שמייעל ומשפר את עבודתנו.
היה כיף.

אדי סולומון – מנהל מחלקת בקרת שיווק – ישקר.

"יהודית היא ללא ספק בעלת ידע רב בתחום ובעלת יכולת הדרכה והעברת תכנים גבוהה בצורה ייחודית."

יהודית המרצה הגיעה מוכנה ומכוונת בדיוק לצרכים שאופיינו על ידינו. כל שאלה שעלתה בנושא POWER PIVOT ובכלל באקסל, נענתה באופן מיידי ואף ניתנו הצעות יצירתיות להתמודדות עם צרכים שעולים בעבודה של הכלכלנים. יהודית היא ללא ספק בעלת ידע רב בתחום ובעלת יכולת הדרכה והעברת תכנים גבוהה בצורה ייחודית. מומלץ בחום עבור כלכלנים מנוסים הזקוקים לכלים חדשים ומתקדמים בעבודתם השוטפת

לבנת ארד – כלכלנית בקרת תקציב – החברה המרכזית קוקה קולה

"רציתי לציין שהיה פשוט מעולה מעל למצופה!"

הצלחת לחדש לרתק ולעורר עניין גם בדברים שכבר חשבנו שאנו יודעים. אני לא מפסיק לקבל פידבקים חיוביים מכלל המשתתפים בסדנא.

אז שוב הרבה הרבה תודה 🙂

ניר לזרוביץ – Natural Intelligence

"מהדקה הראשונה למדנו תכנים חדשים ששיפרו משמעותית את יכולות הצוות"

ברצוני להודות ליהודית על הקורס האיכותי שהיא העבירה לצוות שלי. הבדיקה המקדימה של רמת ידע העובדים והתאמת הקורס לרמתנו הייתה מועילה ביותר.
מהדקה הראשונה למדנו תכנים חדשים ששיפרו משמעותית את יכולות הצוות. יהודית העבירה את הקורס במקצועיות ובסובלנות – הצוות מאוד התרשם ממנה.
בעקבות הקורס הצוות בנה קבצים עם פיבוטים, טבלאות דינמיות ודשבורד שעוזר להם משמעותית לניהול המותג שלהם. תודה רבה."

עומר דננברג מנהל שיווק – קבוצת דיפלומט

"המשובים מהעובדים היו מאוד חיוביים"

אין ספק שיהודית המרצה, היא בעלת ידע וניסיון בתחום, והגיעה מוכנה עם מספר רב של דוגמאות. קיבלנו הדרכה מעשית לחלוטין  על כלים מתקדמים של אקסל 2013 כולל חיבור בסיסי נתונים, משיכת נתונים ממקורות מידע, Power Pivot ,Power Query.
המשובים מהעובדים היו מאוד חיוביים.
מעשית – יש שימוש יומיומי בחומר שנלמד בהדרכה (שליפה אוטומטית של חומרי גלם ממערכות החברה והצלבתם מול נתונים חיצוניים כגון שערי חליפין, קבצי אקסל ומול database אחרים בשימוש). זה חוסך זמן ומאפשר ניתוחים חצי אוטומטיים בקליק במקום איסוף וסידור נתונים באופן ידני.
כמי שקצת מבינה באקסל, למדתי המון טריקים חדשים וממליצה בחום."

אילת ריץ-בנבנישתי, מנהלת משאבי אנוש מטה – בזק בינלאומי

"הקורס כיוון בדיוק למטרות שהצבנו ותרם באופן אישי לכל משתתף"

"רציתי להודות ליהודית באופן אישי על קורס מהנה, מעניין ופורה. כבר משיחת הטלפונית הראשונית הבנתי שמדובר באדם מקצועי נעים עם המון סבלנות. למרות  מספר המשתתפים הגדול, הקורס עבר בצורה טובה, כיוון בדיוק למטרות שהצבנו ותרם באופן אישי לכל משתתף. למדנו ונהנינו – תודה רבה."

יערית שובל – מנהלת קשרי לקוחות UMI

"הצוערים ציינו את המפגש כאחד הטובים שהם חוו בהכשרה"

" שלום יהודית,

לא יכולתי לסיים את היום מבלי לכתוב לך. המפגש שלך עם הצוערים היה מצוין!! הם ציינו את המפגש כאחד הטובים שהם חוו בהכשרה. באת להוטה ללמד, נחושה להעביר כמה שיותר מידע והכל בנועם, בנעימות ובחדוות עשייה. אני מודה לך שהגעת, ובטוחה שעוד נעבוד הרבה ביחד! ."

חן טפר-חן – ראש תחום הכשרה תוכנית הצוערים לשלטון המקומי – עתידים

"ממליצה בחום על חברת ספקטרא"

"המשובים של המשתתפים היו מצוינים, חשוב לציין כי מרביתם קבלו בעבר הכשרות אקסל, אולם העידו כי הכשרה זו הייתה שונה ובפעם הראשונה נגעה באמת במה שחשוב. בשל המענה והשירות המצוינים ורמת המקצועיות הגבוהה, ממליצה בחום על חברת ספקטרא ככלל ויהודית מהלל בפרט כספק. ."

מיכל מוטיל – מנהלת הדרכה, דלתא גליל

"עונת ההדרכות המוצלחת ביותר בכל 102 שנות הארגון."

"הודות ליהודית ותודות לה. מצד ההנהלה יהודית הראתה גמישות רבה ויצירתיות בהתאמת התכנים של מיגוון גדול של סמינרים בתוכנות אופיס וקורסי אקסל בכל הרמות לצרכים הספציפיים של הארגון שלנו. לאורך שלושת החודשים בהם הדריכה אצלנו היא הייתה שותפה בצוות ההדרכה, ולא רק מרצה חיצונית.

אבל הגדולה האמיתית שלה הייתה מול התלמידים – היא ידעה להתאים את אופן ההוראה להרכב הקבוצה ולכל רמה של משתמשים וצרכים; כולם יצאו מההדרכות חדורי מוטיבציה ליישם את שלמדו. המשובים הנלהבים שקיבלנו היו גם מאנשים ששנים פחדו מאקסל, וגם ממנהלי תקציבים וכספים שחשבו שהם כבר יודעים את כל שהם צריכים לדעת. העדות המשמעותית ביותר לאיכות עבודתה של יהודית הגיעה מהמשתתפים בהדרכות – חודש אחרי שההדרכות הסתיימו, הם עדיין פונים ושואלים מתי יהיו הדרכות נוספות."

מיטל דהן – אגף משאבי אנוש ג'וינט ישראל

"המשתתפים לא הפסיקו לשבח את התוכן המעניין, הארגון המצוין ורמת ההדרכה הגבוהה ביותר."

"רציתי להודות לכם מקרב לב על יום ההכשרה המצויין שארגנתם והעברתם בנושא כלי הBI  של אקסל.
דיברתי עם כל אחד מהמשתתפים לאחר מכן והם לא הפסיקו לשבח ולהודות על התוכן המעניין, הארגון המצויין ורמת ההדרכה הגבוהה ביותר.
לכולם היה מסר אחד שהם שידרו לחבריהם בארגון – "פרייאר מי שלא הגיע!".
מה שמדהים בעיני הוא שחלקם הגיעו ברמה שונה מבחינת השליטה באקסל ועדיין – כולם יצאו כשהם הבינו הכל ולא השתעממו לרגע. על כן צל"ש מיוחד לך יהודית. אני בטוח שהידע שנרכש ישפר תהליכי עבודה רבים בארגון ואת התוצרים המופקים.
יישר כח!"

שלומי נזרי – רכז תחום מחקר כלכלי – לשכת המדען הראשי, משרד הכלכלה

"ללא ספק הבחירה בספקטרא התבררה כמצוינת ואשמח לעבוד איתה גם בהמשך"

"בתוכניות הלמידה שלנו בארגון אין אצלנו מקום לפשרות, אנחנו שואפים למצוינות, מכוונים גבוה ומביאים לעובדים שלנו את המורים והספקים החזקים ביותר בכל תחום. ביקשתי המלצות מקולגות וחברות אחרות וקיבלתי המון המלצות על יהודית בפרט, ועל חברת "ספקטרא" ככלל. יהודית הפגינה תודעת שירות מאוד גבוהה, גיליתי פרטנרית אכפתית, שכייף לעבוד איתה, שפתוחה לבקשות שלי, שמצד אחד ידעה לייעץ לי איפה לשים את הדגשים בבניית התכנים, ומצד שני הייתה מאוד קשובה לצרכים שלנו כלקוח וגילתה גמישות רבה בצורך שעלה מאיתנו להתאים את הקורס לתחום העיסוק שלנו. מעבר לזה שיהודית פשוט מקסימה והיא כובשת את כל מי שפוגש בה, נורא כייף לעבוד עם מי שאוהב ככה את מה שהוא עושה! יהודית מקצועית מאוד ומצליחה להדביק את כולם באהבה שלה לכלי שבקלות יכל להיות משעמם, אנליטי וטכני בלבד. תודה יהודית! היה לי העונג! את נפלאה!"

רינת ביאלר-חיון – מנהלת פיתוח ארגוני – פלאריום גלובל בע"מ

"מקצועיותה, בקיאותה ושליטתה בחומר, סייעו לה ולנו רבות בקידום המחלקה מבחינה מקצועית"

"יהודית מהלל  מספקטרא הנחתה אותנו במחלקת שכר וכלכלת עבודה בקבוצת הראל, בליווי צמוד בקורס POWERPIVOT וכלי BI מתקדמים העוסקים בבניית דוחות ודאשבורדים מתקדמים ומקצועיים וחקר נתונים בעולם של בסיסי נתונים עצומים ומרובי מקורות. מקצועיותה, בקיאותה ושליטתה בחומר, סייעו לה ולנו רבות בקידום המחלקה מבחינה מקצועית, היישום והתועלות אשר הפקנו באופן מעשי אל תוך תחומי העבודה השוטפים שלנו הנם מידיות. נחישותה ונועם הליכותיה הפכו את הלימוד במחיצתה לחוויה מאתגרת ומשותפת, מסירותה להנחיה ולהדרכה, מתממשת תוך השקעת שעות ומאמצים מעל ומעבר למתחייב והיא ראויה לציון."

רפי רז, רו"ח מנהל מחלקת שכר וכלכלת עבודה – קבוצת הראל ביטוח ופיננסים

"The training classes were very successful, professional, and beneficial to our daily work."

"We hired Spectra to provide Power-BI and Advanced-Excel training in our offices on several different occasions. The training classes were very successful, professional, and beneficial to our daily work. A key success factor, was the fact that it was designed and tailored to our needs. The trainer, Yehudit, was very clear and attentive to every request and question, and went above and beyond to make sure she delivers on her commitment."

Nadav Atar – Senior Risk Analyst – PayPal

"אנו שמחים על הבחירה שעשינו"

"פנייתנו אל יהודית המקסימה! הגיעה לאחר חיפוש קצר ב Google והמלצה מחברות אחרות. המקצועיות והאמינות ששידרו התמונה והאתר הוכיחו את עצמם בגדול. יהודית הדריכה אצלנו קורסי אקסל למתקדמים וקורסי BI. התלמידים היו שבעי רצון מרמת ההדרכה (שהייתה באנגלית, לאור העובדה שמרבית העובדים דוברי אנגלית), המקצועיות, היחס האישי והאכפתיות. יהודית התאימה את עצמה לצורכי התלמידים והחברה, ביצעה רענון לנושאים ספציפיים (על פי "בקשת הקהל") באופן יעיל ביותר ועם חיוך רחב והמון סבלנות.
אנו שמחים על הבחירה שעשינו , מקווים להמשך שיתוף פעולה פורה!"

חן דרור רכזת הדרכה – PAYONEER

"יהודית הצליחה לגרום ל"פחד" מהאקסל להתפוגג"

"לאחר ששמענו הרבה ביקורות טובות, החלטנו פה אחד להזמין אלינו את  יהודית מ"ספקטרא" לקורס אקסל לכמה קבוצות במפעל כ- 30 אנשים. אני חייבת לומר שלא הייתה זו חוויה של פעם בחיים… אם כי חוויה לכל  החיים…  רמת התכנים הייתה מתאימה ומדויקת לרמה הנדרשת, יהודית הייתה נעימה, עניינית וסבלנית מאוד בעבור כל אחד מהמשתתפים בקורס. לאחר סיום הקורס התגובות לא איחרו לבוא… מכל פינה שמעתי פרגונים, תשבחות ותודות, אני יודעת שהקורס סייע רבות לאנשים ושכולנו משתמשים הרבה יותר בתוכנה היום – יהודית הצליחה לגרום ל"פחד" מהאקסל להתפוגג.
אנחנו ב"פניציה" ממליצים בחום."

אורלי מזרחי – מתאמת הדרכות – פניציה

"המנהלים חזרו אלי בעיניים נוצצות לספר עד כמה ידע רכשו"

" בחרנו לבצע את הקורס באקסל מתקדמים עם יהודית מהלל עמה יש לנו ניסיון קודם מוצלח מהדרכות שהעבירה בשדרוג הרשת לאופיס 2013.
איכות ההוראה המצוינת, הידע המקצועי והתכנים העדכניים באו לידי ביטוי גם בקורס זה. המשובים שהתקבלו מהמשתתפים – כולם מנהלים שעובדים באקסל בעבודתם השוטפת היו מצוינים, הם למדו בשיעורים, הקימו קבוצת תרגול לביצוע המטלות, שלחו שיעורי בית וחזרו אלי בעיניים נוצצות לספר עד כמה רכשו ידע, קיבלו טיפים שיקלו על עבודתם ובנוסף- גם נהנו.
ממליצה בחום."

אורלי ברגמן – רע"ן פיתוח משאבי אנוש והדרכה – מלונות דן

"יהודית היא אדם שניחן ביכולות הדרכה מהגבוהות שנתקלתי בהן"

"יש לי ניסיון עתיר שנים עם מדריכים ויועצים. יהודית מהלל היא אדם שניחן ביכולות הדרכה מהגבוהות שנתקלתי בהן. הסבלנות, הבהירות, הנעימות והמקצועיות שלה – נדירים.

אחרי כל סשן של הדרכה, אנשים טורחים ומתקשרים אלי כדי לספר לי איזה מדריכה מדהימה היא.."

איריס וייס מנהלת הדרכה – טמפו

"ההדרכה הייתה סופר מוצלחת"

 

שמחתי לקבל מהתלמידים  את המילים הללו:

"ההדרכה הייתה סופר מוצלחת!"

יהודית מקצועית מאוד, יסודית ולבבית. התרשמתי מאוד מהידע שלה

השכלתי ונהניתי כאחד

מקווה להמשך עבודה ביחד.

דיתה צרפתי – מנהלת הדרכה – קבוצת ניאופארם

"בחרנו בכם כי הייתם הספק היחיד שבכלל דיבר על הטמעה"

"הזמנו אתכם מכיוון שעלה בחברה צורך בהתמקצעות של העובדים והמנהלים בנושאי האקסל,
בחרנו בכם כי התרשמתי לחיוב מכך שהייתם הספק היחיד שבכלל דיבר על הטמעה ועל כך שאתם מאמינים בשמירה על קשר עם הלקוחות ותמיכה.
ואכן רמת ההדרכה הייתה גבוהה מאוד. החבילה הכוללת של מרצה מקצועית ושירותית מהדרגה הראשונה, חומרים מודפסים הנשארים עם הלומדים, תרגילי יישום והטמעה לפני כל מפגש, והטמעה ארוכת טווח לאחר סוף הקורס – הדגישו לי את הרמה הגבוהה של חברת ספקטרא ותפיסת ההדרכה שלה.
גם המשובים שקיבלתי מהלומדים לאחר הקורס היו מצוינים. אני לא זוכרת מתי בפעם האחרונה בתור מנהלת הדרכה ראיתי משובים כאלו, אבל זה היה גם הפידבק ששמעתי כל הזמן גם תוך כדי הקורס ."

תהילה שמאי קורץ – מנהלת הדרכה – קיבוץ חצרים / נטפים

"קורסים מקצועיים לעילא ולעילא, בנויים היטב בהתאם לצרכינו המשתנים"

פנינו לספקטרא על מנת להתמקצע בידיעותינו בתחום ה- excel וה- power point.
קיבלנו מהם קורסים מקצועיים לעילא ולעילא, בנויים היטב, מפורטים ומדורגים אשר נבנו בהתאם לצרכינו המשתנים.
הקורסים היו איכותיים מאד, תוך שהם מועברים על ידי יהודית שניחנה באישיות מקסימה, נעימת הליכות ומסבירת פנים, בעלת סבלנות אין קץ שענתה שוב ושוב על שאלותינו, תוך מתן תרגול יסודי ומעמיק. כמו כן הקפידה יהודית לשמור עימנו על קשר בתום הקורסים ולהציע את עזרתה שוב ושוב ביישומים המעשיים של הקורסים בהם הדריכה את אנשי החברה.
אנו מעריכים  מאד את יהודית ומודים לה מקרב ליבנו על הלימוד המעמיק שהעשיר את ידיעותינו . ."

עטרה כהן-לינדר – מנהלת משרד – חברת קצא"א

"מאוד מרוצים מהגישה לתכנים, הסבלנות ובכלל מכל ההדרכה"

"המטרה שלשמה הזמנו את ההדרכה הייתה לשפר את היכולות של אנשי הכספים בחברה אצלנו שיקבלו יותר כלים שיעזרו להם בעבודה השוטפת.
ביצעתי בדיקות מול מספר מדריכים פרטיים וחברות הדרכה. האחרים התמקדו בתוכן ולא שמעתי מהם כלום על הגישה והיחס כלפי המודרכים,  אבל ממך קיבלתי את התחושה שזה מה שחיפשתי – ציינת את העניין הזה מראש ואכן זה גם הוכיח את עצמו.
אני ויתר האנשים שהדרכת היו מאוד מרוצים מהגישה שלך לתכנים, הסבלנות, ובכלל מכל ההדרכה.
אני מאוד מעריך את הנכונות והזמינות שלך לשאלות גם אחרי הקורס אני משתמש בעזרתך מדי פעם ואת תמיד נכונה לעזור."

נדב אברהם – חשב – הנסון

"ניכר בשיעורים, שבאמת הדברים נבנו עבורנו וזה ממש חשוב ותרם מאוד"

בהחלט הרשמים היו מאוד חיוביים מהקורס. קודם כל הקורס הועבר מאוד בהנאה גם מבחינתה של יהודית וגם מבחינת הקבוצה כך שזה בכלל טרם להרגשה הכללית.
הרושם הכללי מיהודית הוא מצוין – היא מדריכה מעולה, מקצועית, סבלנית ומלמדת מאוד יסודי וברור, נעימה מאוד ומצליחה להגיע לכל הרמות ולקהל המגוון שישב בכיתה.
רוב הנושאים שנלמדו היו רלוונטיים לכולם. הקורס היה בנוי בצורה טובה וניתן הרבה זמן תרגול על כל אחד מהנושאים.
גם החוברת מעולה ההכנה של הקורס הייתה טובה וזה היה ניכר בשיעורים, שבאמת הדברים נבנו עבורנו וזה ממש חשוב ותרם מאוד.."

חן רוב – מנהלת משאבי אנוש – תרו

"..יהודית היא מדריכה מעולה ויסודית, נהנינו מאוד לעבוד איתה "

"..יהודית מהלל מחברת ספקטרא העבירה בחברתנו  מספר קורסים – וורד, אקסל ופאוואר פוינט, לקבוצות קטנות. הקורסים הועברו ברמה מקצועית גבוהה מאוד, בנעימות ובסובלנות. הקורסים נערכו בסביבת העבודה שלנו, מה שאפשר גמישות בלוחות הזמנים ואפשר להיעזר ביהודית בבעיות שונות בהם נתקלו משתתפי הקורסים במהלך העבודה השוטפת. יהודית היא מדריכה מעולה ויסודית, נהנינו מאוד לעבוד איתה ונשמח לעבוד עמה גם בעתיד."

גלית לוי – מתאמת הדרכות – לאומי פרטנרס

"למדנו דברים קטנים וגדולים שיעזרו מאוד ביעילות העבודה"

"יהודית מהלל עובדת עם בנק אגוד כבר שנים רבות ומעבירה אצלנו קורסי אקסל ואופיס שונים.
העבודה מול יהודית נעימה, עם שיתוף פעולה מלא – לשביעות רצוננו ואף למעלה מכך מכל הבחינות.
מבחינה מקצועית יהודית שולטת בחומר אותו היא מעבירה ומתאימה אותו לאוכלוסיית היעד.
מבחינת העברת החומר יהודית מעבירה את התכנים באופן נפלא. ההרצאות תמיד ברורות, מובנות, בקצב הנכון ויהודית מאפשרת למשתתפים לשאול שאלות. יהודית מסייעת למשתתפי הקורס גם מעבר לשעות ההדרכה במידת הצורך. העובדים שמשתתפים בקורסים רק מחמיאים לקורסים שלה."

רותי אריאל – רכזת הדרכה – בנק איגוד

"..הביקורות של העובדים היו מדהימות. השירות יוצא דופן"

"..פנינו לספקטרה כי רצינו שהעובדים יתודרכו בכל הנוגע לעדכונים בתוכנת האקסל. מה שאנחנו כארגון חווינו בתהליך הלמידה עם יהודית מהלל זה תהליך למידה מקצועי, איכותי ואפקטיבי.
העובדים נהנו מכל רגע, ההדרכה הייתה מעניינת, מקצועית ועניינית ובהתאם לכך הביקורות של העובדים היו מדהימות.
אין ספק שתהליך הלמידה עם יהודית תרם לעובדים לקבל כלים חיוניים לביצוע עבודתם.
מה שיגרום לנו להזמין בעתיד הדרכות מכם הוא ללא ספק השירות יוצא הדופן שלכם.."

ענבר ברמן – מנהלת משרד החברה לניהול דיזנגוף סנטר

"..יהודית היא נכס ארגוני ושותפה אמיתית לדרך"

"..הגעתי לספקטרה דרך המלצה מקולגה. חייב להגיד כי המנהלת והמדריכה הראשית שלהם – יהודית, היא נכס ארגוני ושותפה אמיתית לדרך. היא תמיד זמינה לשאלות המודרכים גם אחרי שההדרכה הסתיימה (כולל בנייד האישי שלה!). בהדרכות האקסל שביצעה אצלנו היא הפגינה מקצועיות גבוהה וידעה להתמודד עם כל סוגי השאלות. יש לה סבלנות בלי סוף והכל תמיד בחיוך. ."

דורי ענבר – מנהל הדרכה באיקאה

 

"You are indeed a skilled trainer!!"

I’m sure my colleagues join me thanking you for the wonderful & professional training.
You are indeed a skilled trainer!! Teaching the material in an easy & understandable manner & with un-ending patience.
I certainly learnt many new & useful tips that I will use in the future.
All the best

Sebastian Fox – United States Embassy

בין לקוחותינו