קורס אוטוקאד

לימוד תוכנת אוטוקאד

אוטוקאד AutoCad נחשבת כיום לתוכנה המובילה בכל הקשור לשרטוט ועיצוב דו ממדי ותלת ממדי בעזרת מחשב. אוטוקאד משמשת לתכנון שרטוט ועיצוב של מגוון עצום של פריטים ומבנים בתחומים כמו, הנדסה, אדריכלות, תעשייה ויצור, חשמל, מכונות ועוד. שליטה טובה בשימוש בתוכנה מאפשרת לעובד ומנהל בחברה להגדיר באופן הכי מדויק שניתן את התוכניות שנמצאות באחריותו הן לטובת הכפופים לו והן עבור המנהלים שלו.

קורס אוטוקאד לעסקים

זהו קורס פנים ארגוני שמותאם ונתפר במיוחד לתחום העיסוק של הלומדים ומתמקד בלימוד כל היכולות של אוטוקאד שרלוונטיות לשימושים ולמטרות שלכם. זה יכול להיות בניה, הנדסה, אדריכלות, מכונות, חשמל, ועוד. הקורס נערך במשרדיכם והוא מועבר כסדנה מעשית עם דגש חזק על תרגולים וביצוע מטלות אמיתיות בתחום עבודתכם.

למי מיועד הקורס

הקורס מחולק לשתי רמות: קורס אוטוקאד בסיסי,  וקורס אוטוקאד מתקדם.
הקורס הבסיסי מיועד לעובדים שאין להם ידע מוקדם או ניסיון בשימוש באוטוקאד.  הקורס המתקדם מיועד לעובדים שסיימו את הקורס הראשון או שכבר מכירים את תוכנת אוטוקאד ומעוניינים להעמיק את רמת השליטה שלהם בכלי.

המרצה בקורס אוטוקאד

הקורס לאוטוקאד מועבר ע"י ויקטור בר, מרצה מומחה לאוטוקאד, מעצב פנים בוגר מכון טכנולוגי חולון, בעל תואר שני בעיצוב מבצלאל וניסיון עשיר בעבודה עם אוטוקאד ובהדרכתה במכללות רבות.

נושאי הקורס

הכרת תוכנת האוטוקאד

 הכרת עקרונות השרטוט הממוחשב, שרטוט בדו-מימד.

פקודות שרטוט ועריכה .

ארגון הקובץ, ועבודה נכונה

 בלוקים, שימוש ויצירה.

 עבודה עם טקסט.

עבודה עם מידות.

  הכנסת תמונה ועריכה.

הדפסה.

  הכנסת תמונה ועריכה.

  עבודה וכלים מתקדמים.

* רשימת הנושאים שלעיל מובאת בראשי פרקים והיא חלקית בלבד. סילבוס מלא ישלח במסגרת הצעה מפורטת שתותאם לארגון שלכם לרמת הקורס  המבוקשת ולבקשותיכם.

קורס אוטוקאד

מהי אוטוקאד?

בין לקוחותינו