קורס אקסל למתקדמים

להפוך למומחה!

מהו הזמן הנכון ללמוד את קורס אקסל למתקדמים?

משתמשי אקסל רבים עברו הכשרה בסיסית במסגרת קורס אקסל למתחילים ואז צברו במשך זמן מה ניסיון. לחלקם יש תחושה שהם שולטים בכלי, אבל האמת היא שהם עוד לא התחילו לגלות את היכולות הבאמת החזקות שלו. זה הזמן המושלם להעלות הילוך ולעבור קורס אקסל למתקדמים.

הקורס הזה ישדרג את המיומנויות שלהם באופן משמעותית ביותר ויהפוך אותם למשתמשי אקסל מתקדמים שמכירים את הכלי על בוריו ויודעים להפיק ממנו הרבה יותר. כבונוס, מניסיוננו הקורס הזה גורם גם למשתמשים מנוסים להתאהב בכלי מחדש..

מה לומדים בקורס אקסל מתקדם?

לתלמידים רבים זהו קורס מלא בהפתעות. מכיוון שבמהלך הקורס הם מגלים שוב ושוב דרכים חדשות לבצע בקלות ובמהירות מטלות שעד היום דרשו מהם זמן ומאמץ רב.  בנוסף הם מגלים דרכים לבצע מטלות שלא ידעו כלל שהן אפשריות. איך זה קורה? אקסל הוא עולם ומלואו ומיקרוסופט (כולל במחלקת פיתוח בישראל) ממשיכה לשפר ולהרחיב את יכולותיו כל הזמן.
חלק נכבד מהעושר של הכלים המתקדמים של אקסל טמון בעולם הפונקציות. מרגע שלומדים להשתמש בפונקציות ונוסחות אקסל  ביעילות, ניתן לבצע באופן אוטומטי לגמרי פעולות ארוכות ומסובכות שחוזרות על עצמן.

ניהול נכון של מידע באקסל

הכלים החשובים ביותר שנלמדים בקורס אקסל למתקדמים עוסקים בניהול יעיל ומסודר של המידע שנמצא בטיפול העובד. זה יכול להיות טבלאות אקסל קיימות, אבל גם מידע שמגיע מבסיס נתונים אחרים של העסק. בשנים האחרונות האקסל התעשר לרשימה ארוכה של כלים חזקים בתחום הבינה העסקית. כלים אלו מאפשרים לבצע פעולות של חיתוך, סינון, מיון, איתור, ניקוי ועריכה של נתונים בחלקיק מהזמן שנדרש לבצע זאת עד עתה. כל זה מתבצע בקלות ובמהירות מרגע ששולטים בכלי ה BI.

לימוד אקסל מתקדם בעסקים

עד רמה זו רוב השימוש בתוכנת הגיליונות האלקטרוניים אקסל, ממוקד בעיקר בניהול טבלאות וחישובים על נתוני העסק. קורס Excel מתקדם בעסקים הוא השלב הראשון שבו מתחילים לגלות את האקסל ככלי חזק ביותר לחקר נתונים בארגון. בקורס נלמד בין היתר סידרה של כלים ופונקציות אקסל מתקדמות המסייעים לאחזור מידע, טיפול בו והצגתו בצורה ידידותית וקלה להבנה, כולל טבלאות ציר, שימוש במאקרו ועוד נושאים שמפורטים בהמשך.

ההדרכה של הקורס מתבצעת בכיתת לימוד במשרדיכם או בחדר הישיבות. את ההדרכה מעביר מדריך אקסל וותיק מיומן ומנוסה ביותר שיודע להעביר לכל התלמידים את הידע בצורה רהוטה תוך שימת דגש על תרגול אינטנסיבי לצורך הטמעה מלאה ויסודית של חומרי הלימוד.

חשוב להדגיש שקורס אקסל למתקדמים שנערך בעסק שונה מאוד מהמקבילה שלו שנערכת במכללה ופתוחה לקהל הרחב.  כאן המטרה העיקרית היא להכשיר עובדים קיימים לנצל טוב יותר את הכלי שלהם. לשם כך אנו מקפידים להתאים את הסילבוס של הקורס לצרכים של הארגון, לרמת הנוכחית של התלמידים ואף לתפקידם. הדגשים בסילבוס כזה הוא על התכנים והיכולות שאכן דרושים לעובדים במסגרת תפקידם. זה מאפשר לנו לבנות עבורכם קורס ממוקד ויעיל שאינו ארוך מידי.

למי מיועד קורס אקסל מתקדם

קורס אקסל למתקדמים מיועד ל:

  1. משתמשים שסיימו לא מכבר קורס אקסל ברמת ביניים למשתמשים מנוסים
  2. עובדים שסיימו בעבר קורס למתחילים ומאז רכשו ניסיון רב בשימוש בו.
  3. משתמשים וותיקים ומנוסים שרוצים להרחיב את ידיעותיהם בכל הקשור לחקר נתונים באקסל.

הלימוד המתקדם של אקסל חיוני גם כדי להכין את העובדים והמנהלים לקראת השלב הבא שהוא לימוד יכולות הבינה העסקית באקסל.

נושאי קורס אקסל למתקדמים

אקסל כמסד נתונים

שיטות לבניה נכונה ויעילה של מסדי נתונים באקסל.

אוטומציה בטבלאות

שימוש במנהל השמות, סיכומי ביניים לאחר סינונים.

סינון מתקדם

דרכים לחילוץ נתונים מטבלה בעזרת סינון מתקדם.

פונקציות למסדי נתונים

DSUM, DGET, מציאת ערכים ייחודיים.

העמקה לטבלאות ציר

קיבוץ נתונים ותאריכים, חישובים מתקדמים בטבלאות ציר, שימוש בפילטרים וסלייסרים ועוד.

העמקה לפונקציות מתקדמות

השימוש בפונקציות לוגיות וסטטיסטיות, טיפול בתאריכים וטקסט, חיבור ופיצול נתונים, אימות נתונים רגיל ודינמי ועוד.

יצירת לוחות מחוונים (דש בורד)

שיטות לבניית לוחות מחוונים עשירים, יעילים ומרשימים.

עיצוב מותנה מתקדם

עיצוב שורה לפי תאים מרוחקים, השוואת ערכים מעמודות שונות ועוד.

גרפים מתקדמים

גרפים בעלי מספר צירים, שימוש בכלי ציור לשיפור תצוגת הגרף.

* רשימת הנושאים שלעיל היא חלקית בלבד. סילבוס מלא ישלח במסגרת הצעה מפורטת שתותאם לארגון שלכם ולבקשותיכם.

קורס אקסל למתקדמים

לימוד אקסל למשתמשים מתקדמים בעסקים

בין לקוחותינו