קורס פאוור פוינט

למצגות מקצועיות

קורס פאוור פוינט ( PowerPoint) של ספקטרא, הוא קורס פנים ארגוני שנבנה במיוחד עבור עובדים ומנהלים בעסקים ומוסדות בכל ענפי המשק. הקורס מועבר במשרדכם ובו נלמד כיצד לבנות מצגות מקצועיות שגם נראות טוב וגם מעבירות את הנושא באופן האופטימלי ביותר.

למי מיועד קורס פאוור פוינט

קורס PowerPoint מיועד לאנשי שיווק מנהלי משרדים, דוברים, אנשי עסקים בעלי תפקידים בארגונים אנשי כספים ועוד המעוניינים ליצור מצגות מרהיבות ומרתקות בעזרת הכלים העדכניים ביותר של תוכנת הפאוור פוינט.

מה לומדים במהלך קורס פאוור פוינט פנים ארגוני

מאחר והקורס נבנה ומותאם לכל עסק בנפרד, התכנים והדגשים בקורס תלויים בתחום העיסוק של הארגון ושל התלמידים בקורס. כך קורס פאוור פוינט שמועבר לאנשי מחלקת השיווק שמעוניינים לבנות מצגות במטרה לשלוח אותם במייל ללקוחות פוטנציאלים יהיה שונה בתכלית מקורס פאוור פוינט למנהלים שצריכים לבנות מצגות בעלות אופי כלכלי כדי להציג אותן בישיבות וכנסים של החברה.

הדגשים בכל קורס כזה יהיו שונים מאוד וכך גם התרגילים, ואפילו חלק מחומרי הלימוד. זה נובע מכך שהקורס עוסק לא רק בצד הטכני של הכלים שפאוור פוינט מעמיד לרשותנו אלא גם בדרך הנכונה או מה שקרוי best practice  כדי לבנות ולהעביר מצגות מעניינות ומלהיבות – שזו תורה בפני עצמה.

נושאי הקורס

תבנית בסיס לשקופיות

יצירת מבנה קבוע למצגות

שימוש במתארים אוטומטיים

שימוש בעיצוב לצורך יצירת אחידות

כתיבה ועריכת השקופיות

כתיבה במצגת, החלוקה לנושאים, מבנה המצגת

גרפיקה

הוספת אובייקטים גרפים ועיצובם.

תוספות למצגת

דיאגרמות, תמונות, טבלאות, תרשימים – עיצוב מקצועי של התוספות

אודיו ווידאו

הוספה ועריכה של וידאו ואודיו ממגוון מקורות

תוספות מהאינטרנט

סרטוני YOUTUBE  ותבניות מקצועיות לשימוש יוצר המצגת

הנפשות

יצירת הנפשות בין השקופיות ובתוך השקופיות להדגשות

לחצני פעולה ושיתוף המצגת online

קישורים בתוך המצגת ושיתופה online

הצגת המצגת

הכנה להצגה אוטומטית ולתצוגת מגיש

* רשימת הנושאים שלעיל היא חלקית בלבד. סילבוס מלא לרמת מתחילים או מתקדמים של קורס פאוור פוינט ישלח במסגרת הצעה מפורטת שתותאם לארגון שלכם ולבקשותיכם.

powerpoint

איך לא מעבירים מצגת פאוור פוינט

בין לקוחותינו